19 marca 2021

Spływ kajakowy

By szkola
Spływ kajakowy

Co niemiara osób lubi aktywnie spędzać swój czas na wakacjach. Planując taki urlop zapewne warto jest wybrać się na kajaki, jak te organizowane przez firmę Marco-Canoe.

Marco-Canoe ma swoją siedzibę w Zwierzyńcu, oznacza to w samym środku Roztocza. Jest to unikatowy region Polski, w którym nie brakuje opcji dla osób, które interesuje aktywny wypoczynek. Spływy kajakowe oferowane przez firmę Marco-Canoe odbywają się na pobliskich rzekach, tj Wieprz a także Tanew.
W zależności od upodobań klientów, do wyboru są spływy parogodzinne, spływy trwające ok jednego dnia, a oprócz tego dłuższe wyprawy na kilka dni. Ceny za każdy spływ są do przejrzenia na stronie internetowej firmy. Jakkolwiek porównując je do propozycji podobnych firm sprawnie można się przekonać, że wybierając usługi Marco-Canoe można dużo zaoszczędzić na swoich wakacjach, a jednocześnie wspaniale je przeżyć.

Jako że turystyka kajakowa wymaga dostępu do odpowiedniego sprzętu, przedsiębiorstwo Marco-Canoe od początku działała także jako wypożyczalnia kajaków, kamizelek, wioseł, a oprócz tego innych dodatków niezbędnych do tego, żeby swobodnie cieszyć się każdym spływem. Ceny za wypożyczenie potrzebnych rzeczy są ustalone na bardzo rozsądnym poziomie. Może je także negocjować jeżeli spływy organizowane są dla większych grup.

Wszystkie spływy kajakowe są prowadzone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem. Posiadają one głęboką wiedzę odnośnie do terenów rzeki Wieprz a także Tanew, za sprawą czego są świetnymi przewodnikami dla wszystkich klientów. Sprawia to, że wakacje spędzone na spływach oferowanych przez firmę Marco-Canoe zapewne będą należały do niezapomnianych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 52 (ostatnio: 18.01.2023 04:19:38)
  • yahoo: 10 (ostatnio: 12.06.2017 17:50:14)

Podlinkuj wpis: