3 stycznia 2019

Silniki prądu stałego

By szkola
Silniki prądu stałego

Początek naszej firmy rozpoczyna się wraz z końcem drugiej wojny światowej. A to oznacza, że na krajowym rynku funkcjonujemy od wielu już lat. Tak bogate doświadczenie i również entuzjazm i chęć ciągłego rozwoju sprawiły, że dziś jesteśmy cenionym producentem silników elektrycznych.

Naszą specjalizacją są silniki komutatorowe zarówno prądu stałego, jak i zmiennego. Pośród nich znaleźć mogą Państwo silniki znajdujące wdrożenie w wielu maszynach, zaczynawszy od urządzeń przemysłu kolejowego, przez generatory mikroelektrowni, czy wirówki medyczne, a na maszynach rolniczych skończywszy. A to oznacza, że obok modeli uniwersalnych, możemy zaoferowaćrównież modele o wzbudzeniu elektromagnetycznym, i także z magnesami trwałymi.
Poza silnikami komutatorowymi, w naszej ofercie znaleźć można również silniki serwomechanizmowe, technoprądnice napięcia stałego i również prądnice prądu przemiennego. Bez względu jednak na to, co Państwa interesuje, możemy śmiało powiedzieć, że nasze towary to gwarancja długiej i niezawodnej pracy. A gwarancję tą daje umiejętność połączenia wiedzy naszej kadry z doskonałej jakościtworzywam, które przetwarzamy we własnym, profesjonalnym parku maszynowym. Za sprawą tego z dumą podpisujemy się pod każdym wyrobem.
Pompy, wózki, elektronarzędzia, maszyny, urządzenia – skutecznie napędzamy je do działania. I to nie tylko w Polsce. Ciężka praca, solidność i standardy obsługi klienta, którymi się wyróżniamy, dały nam uznanie również wśród odbiorców zagranicznych. Bo chociażby pracujemy wśród maszyn, najważniejsi dla nas są ludzie. I z tej racji zawsze służymy naszym wsparciem i profesjonalnym doradztwem.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 17 (ostatnio: 19.01.2024 20:49:54)

Podlinkuj wpis: