18 czerwca 2019

Renowacja kortów tenisowych

By szkola
Renowacja kortów tenisowych

Kochamy sport. I skutkiem tego specjalizujemy się w budowie oraz renowacji obiektów sportowych. A świadomość, że efekt naszej pracy przełoży się w przyszłości na bezpieczeństwo wielu osób motywuje, żeby realizować usługi na najlepszym poziomie.
Nasza oferta to z jednej strony kompleksowa budowa boisk, a z drugiej renowacja oraz modernizacja już istniejących. Obojętnie jednak na to, przed jakim wyzwaniem stajemy, zawsze tworzymy przestrzeń, która idealnie wpisuje się w oczekiwania naszych kontrahentów. Nowoczesny park mechaniczny, którym dysonujemy i nasze rozległe doświadczanie, pozwalają nam bardzo szybko przeprowadzić każdą pracę. A także to z najwyższą precyzją.
W naszej ofercie wyszukać można 4 rodzaje nawierzchni, począwszy od mączki ceglanej, poprzez trawy, a na nawierzchni poliuretanowej skończywszy. Każda z nich pochodzi tylko od renomowanych wytwórców.
A to wszystko po to, by w przyszłości wspierać zawodników w ich dążeniach do sportowych celów. A jeśli chodzi o renowację oraz modernizację, w ramach tych usług oferujemy między innymi wyrównywanie podłoża, czy wymianę nawierzchni.

Boiska do gry w piłkę, bieżnie, czy korty tenisowe – to właśnie w nich się specjalizujemy. Tworząc je od podstaw dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. A później uwzględniamy je na etapie projektowania. Chcemy mieć pewność, że zanim zaczniemy wykonywać nasz projekt, będzie wersją najlepszą z możliwych.
Z myślą o tych, którzy lubią ćwiczyć, rywalizować, pokonywać własne słabości, działamy na polskim rynku od 1996 roku. To my tworzymy przestrzeń, w której mogą się każdego dnia rozwijać.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 34 (ostatnio: 03.01.2023 14:56:23)

Podlinkuj wpis: