24 kwietnia 2020

Remonty kruszarek

By szkola
Remonty kruszarek

Przedsiębiorstwo Legmod z siedzibą w Legnicy to biegły dystrybutor, który oferuje doskonałej klasy artykuły. Wykwalifikowani specjaliści projektują tam zamienne a oprócz tego eksploatacyjne elementy do maszyn stosowanych w przemyśle kruszyw.
Dokładniej propozycja obejmuje części do kruszarek szczękowych, a więc: szczęki kruszące, kliny a oprócz tego śruby montażowe, płyty policzkowe a oprócz tego rozporowe oraz tzw. gniazda płyt rozporowych. Oprócz tego dostarcza również części do maszyn rozdrabniających stożkowych (m.in.: tuleje łożyska górnego wału, tuleje osłonowe wału, mimośrody stalowe, koła zębate, pierścienie przeciwpyłowe). Wchodząc na stronę legmod.pl, można również znaleźć przeróżne elementy zamiennie do podajników rusztowych a oprócz tego przesiewaczy, płuczek mieczowych oraz odlewów z żeliwa a oprócz tego staliwa.
Pasują one nie tylko do najpopularniejszych rodzajów maszyn, lecz również do tych nietypowych, jednostkowych urządzeń. W przedsiębiorstwie] tworzona jest dokumentacja, a części do kruszarek są odpowiednio wdrażane do produkcji.
Poza dystrybucją konkretnych artykułów, Legmod realizuje również różnorodne usługi. Dokonuje przeglądu oraz oceny stanu technicznego kruszarek. To nie wszystko. Remontuje je w kompleksowy sposób. Fachowcy m.in. regenerują wahacze a oprócz tego wymieniają łożyska wewnętrzne a oprócz tego zewnętrzne. I również – w przypadku maszyn stożkowych – oceniają stopień zużycia pewnych elementów. Do tego, możliwa jest naprawa zespołów modelowych według indywidualnych uzgodnień, a także wszelkie konsulting techniczne obejmujące zakres technologii odlewniczych. Kontakt z firmą jest łatwy a oprócz tego szybki. żeby zadać wątpliwość dotyczące danej oferty, powinno się wypełnić odpowiedni formularz.
Bez ustanku podążamy za wszelkimi nowinkami w branży, z tej przyczyny na bieżąco staramy się ogarniać naszą propozycję sprzedażową o nowe artykuły. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta, z tej przyczyny do każdego zlecenia podchodzimy z bardzo dużym zaangażowaniem.

Zachęcamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej firmy i postawienie na sprzęt najlepszej klasy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 22 (ostatnio: 07.02.2023 00:22:42)

Podlinkuj wpis: