12 kwietnia 2019

Płyty uszczelniające

By szkola
Płyty uszczelniające

Przedsiębiorstwo Graftex to spółka z długoletnim doświadczeniem w branży sprzedaży tworzyw sztucznych. Istniejąca na rynku od 1999r. firma specjalizuje się w dystrybucji materiałów termoizolacyjnych i innych materiałów technicznych wyprodukowanych przez najlepsze i renomowane marki takie jak Klinger, Ensinger czy Polonit.

W propozycji firmy znajduje się głównie sprzedaż towarów takich jak: klingeryt – rodzaj materiału uszczelkowego w postaci płyt uszczelarskich – proponowanych w różnych wymiarach, wielkościach, kształtach i szerokościach; szczeliwa do zaworów i pomp; pierścienie uszczelniające; wszelkie tworzywa sztuczne posiadające ogromną odporność na ścieranie i zużywanie; taśmy hamulcowe tkane; okładziny cierne; materiały termoizolacyjne i inne.

Wszystkie sprzedawane towary są to produkty najlepszej jakości, posiadające odpowiednie atesty, i są sprawdzone i wykorzystywane w wielu branżach gospodarki. Dzięki współpracy z wieloma mniejszymi i większymi przedsiębiorstwami oferta firmy stale się rozwija, a doświadczenie pracowników wzbogaca o dodatkową wiedzę i umiejętności. Dzięki doświadczeniu, fachowości i profesjonalizmowi załogi możliwe jest doradztwo i pomoc klientowi przy wyborze w największym stopniu odpowiedniego i dopasowanego produktu. Przedsiębiorstwo zapewnia także fachową pomoc przy doborze najlepszych i w największym stopniu opłacalnych rozwiązań w zakresie materiałów uszczelniających jak także termoizolacyjnych.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie, bez liku podpisanych umów i zleceń, bez ustanku rozwijającą się propozycję i wykwalifikowana załogę przedsiębiorstwo Graftex ciągle zdobywa coraz większy krąg ukontentowanych klientów, a oferta zostaje coraz z większym natężeniem dopasowana do oczekiwań i wymagań każdego kontrahenta.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 82 (ostatnio: 17.01.2024 00:18:29)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 05.06.2016 00:46:12)

Podlinkuj wpis: