2 maja 2021

Okucia budowlane Stargard Szczeciński

By szkola
Okucia budowlane Stargard Szczeciński

Amate to kompetentny hurtownik oferujący między innymi przybory budowlane, okucia budowlane, przybory elektryczne a także również produkty metalowe najwyższej jakości. Wsród asortymentu znajdują się produkty od sprawdzonych dostawców charakteryzujące się wytrzymałością a oprócz tego funkcjonalnością. Zatrudniamy fachowców, którzy ochoczo doradzą a oprócz tego wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z propozycją.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją na stronie gdzie znajdziecie Państwo produkty metalowe w rozległym asortymencie. W naszej stałej ofercie posiadamy: okucia, zamki, kłódki, zawiasy, zasuwy, produkt z działu technik łączenia, nakrętki, podkładki, nity, kotwy, kołki, liny, łańcuchy, materiały ścierne, tarcze, krążki, płótna ścierne, przybory oraz kolejka różnych towarów takich jak elektrody, kratki wentylacyjne, rękawice, opaski, obejmy, akcesoria spawalnicze. Współpracujemy z sprawdzonymi dostawcami a także to umożliwia nam oferować produkty wysokiej jakości. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są cierpliwie wyselekcjonowane, przez co jesteśmy s tanie zadowolić dosłownie w największym stopniu wymagających Klientów. Chociaż nasza siedziba mięści się w Stargardzie, to produkty dostarczamy na terenie całej Polski. Elastycznie dostosowujemy się go wymagań naszych Klientów.
Zachęcamy do założenia konta na naszej stronie oraz zapoznania się z naszą całą propozycją. W razie potrzeby możecie zawsze liczyć na pomoc naszego personelu. Po zamówienia namawiamy do naszego sklepu AMATE Generała Józefa Bema 5, 73-100 Stargard w godzinach od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17 oraz w soboty od 9 do 13.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 21.07.2024 11:18:05)

Podlinkuj wpis: