16 czerwca 2020

Naprawa kabli

By szkola
Naprawa kabli

El-Tech to fachowa firma, która od 2006 roku, świadczy prace w branży elektroenergetycznej. Usługi, jakie proponuje, są zupełnie kompleksowe. Dotyczą zwłaszcza montażu instalacji elektrycznych. Lecz także zaliczają się do nich: lokalizacja uszkodzeń kabli energetycznych, jak również naprawa kabli, profesjonalne pomiary elektryczne, pomiary transformatorów, diagnostyka SN oraz próby napięciowe SN.

Wykwalifikowana kadra pracowników bez najmniejszego problemu montuje nawet te najtrudniejsze instalacje w budynkach mieszkaniowych oraz różnych w obiektach przemysłowych.
Naprawa kabli także nie sprawia kłopotu. O ile chodzi o same pomiary, to są one świadczone zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami. Ażeby uzgodnić dokładne zasady partnerstwa czy współpracy, trzeba skontaktować się z firmą, wchodząc na stronę: Eltech-service.pl

Multum czynności pomiarowych i równocześnie konserwacyjnych, jakimi zajmują się fachowcy z EL-Tech, zapewnia jak najbardziej prawidłową pracę transformatora, a co za tym idzie – wydłuża jego żywotność. Lokalizacja uszkodzeń kabli również jest tutaj bardzo kluczowa, przede wszystkim tuż po silnych zimowych mrozach, kiedy po wielokroć dochodzi do uszkodzenia przewodów umieszczonych w ziemi (do rdzewienia ich izolacji oraz wypalania stopniowego izolacji w miejscu przetarć). Firma El-Tech, dzięki bardzo nowoczesnym urządzeniom jest w stanie się tym zająć profesjonalnie. Wszelkie, wspomniane wyżej pomiary elektryczne, są np. świadczone z wykorzystaniem bardzo niemałej gamy osprzętu pomiarowego. Niezbędnego także do poprawnej eksploatacji tych bardzo ważnych urządzeń elektroenergetycznych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 03.01.2023 16:29:47)

Podlinkuj wpis: