14 stycznia 2020

Lokale wynajem Łódź

By szkola
Lokale wynajem Łódź

Będąc inwestorem na rynku bardzo w wielu przypadkach potrzebne są lokale na najem. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, jak również od sektora, w jakim spółka prowadzi działalność, jej lokalizacja może okazać się ważna do realizacji danego projektu.

Lokale na najem są oferowane praktycznie wszędzie, aczkolwiek powodzenie niejednej działalności w szeregu przypadków związane jest z jej korzystną lub niekorzystną lokalizacją. Szukając nieruchomości w Łodzi pożądane byłoby zwrócić uwagę na SSE

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to przestrzeń niespełna 2000 hektarów, obejmująca aż trzy województwa – łódzkie, mazowieckie i wielkopolskie. Na jej atrakcyjność wpływa doskonała lokalizacja, lecz również specjalne, preferencyjne warunki podatkowe, a także współpraca z ośrodkami szkoleniowymi, doradczymi i uczelniami wyższymi.

Dlaczego pożądane byłoby wybrać łódź jako miejsce swojej inwestycji?

Zapewne ze względu na zasoby ludzkie – aglomeracja łódzka to miejsce, które zamieszkuje ponad milion osób, mało tego dzięki dużej ilości szkół wyższych o bardzo wysokim poziomie kształcenia co roku na rynek pracowników trafia co niemiara tysięcy dobrze wykształconych młodych ludzi.

Dodatkowo w Łodzi mieści się Łódzki Regionalny Park Naukowo-Technologiczny. Jest to centrum badawczo-rozwojowe, które swoją nowoczesnością oraz zaawansowaniem badań biznesowych może konkurować z wieloma ośrodkami w całej Europie.

Będąc zainteresowanym wynajmem nieruchomości w Łódzi pożądane byłoby obejrzeć temu, co ma do zaoferowania Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Zachęcamy do odwiedzenia strony sse.lodz.pl.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 30.06.2022 17:41:11)

Podlinkuj wpis: