5 listopada 2020

Laser tulowy

By szkola
Laser tulowy

Prostata to niewielki gruczoł w obrębie męskich narządów rozrodczych. Już młodzi mężczyźni mogą cierpieć na problemy ze strony tego narządu. Młodzi panowie mogą chorować na zapalenie prostaty, starsi na przerost gruczołu krokowego, który może być zmianą nowotworową. W związku z tym istotne jest właściwe dbanie o kondycję tego ważnego gruczołu.
Medycyna prostaty jest różnorodne oraz zależy od typu choroby. Przy stanach zapalenia prostaty stosuje się antybiotykoterapię, czy sztuka lekarska innymi środkami farmaceutycznymi. Należą do nich leki rozluźniające mięśnie, leki przeciwbólowe oraz przeciwzapalne. Istnieją również alternatywne metody leczenia zapalenia prostaty, w szczególności:
– leczenie z zastosowaniem propolisu
– leczenie z zastosowaniem lewatywy
– ziołolecznictwo – tutaj główną rośliną leczniczą jest wierzbownica drobnokwiatowa.

W przypadku raka prostaty często stosuje się zabieg operacyjny.

Leczeniem męskich intymnych dolegliwości trudni się urolog. Większość mężczyzn obawia się oraz wstydzi badania prostaty, które odbywa się metodą “per rectum”, to znaczy przez odbyt. Jest to w sumie niepotrzebne, ponieważ samo badanie trwa niespełna piętnaście minut, a może uratować życie.

Ważne jest, żeby lekarz, do którego się udasz, był profesjonalny oraz zakulisowy, abyś czuł się niezbyt dokładnie. Taką dobrą opcją jest wybór urologa Piotra Humańskiego, który perfekcyjnie zadba o pozycja Twojej prostaty. Specjalizuje się on w laserowym leczeniu schorzeń prostaty a oprócz tego leczeniu przerostu gruczołu krokowego.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o tym urologu, przejdź na stronę internetową.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 78 (ostatnio: 05.03.2023 12:05:28)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 21.05.2017 06:44:29)

Podlinkuj wpis: