19 kwietnia 2019

Laminacja materiałów

By szkola
Laminacja materiałów

Jeden z liderów wytwarzania klejów przemysłowych w Polsce, od niespełna 30 lat działający na rynku, o szerokim asortymencie, mogącym mieć zastosowanie w wielu branżach: produkcji meblarskiej (w tym kleje tapicerskie do kanap, łóżek i również innych), podłogowej, produkcji wyrobów gumowych, produkcji motoryzacyjnej, produkcji etykiet i również papieru przylepnego. Wytwórca klejów o ugruntowanej pozycji na rynku, z doświadczoną kadrą zarządzającą, Dzięki przeszło 200 typami artykułów w asortymencie w propozycji zagwarantować może odpowiednią jakość już od początku współpracy.

Ponadto producent klejów posiada w propozycji usługi sklejania i również produkcji kompozytów laminowanych, w których dostępne są: laminowanie, sklejanie, impregnacja, powlekanie, powlekanie samoprzylepne. Dzięki odpowiedniemu zapleczu, producent klejów jest w stanie oferować usługę za pomocą klejów wodnych, rozpuszczalnikowych oraz termotopliwych.

Dzięki posiadaniu własnego laboratorium badawczego, producent ma możliwość opracowania nowych towarów czy też dopasowywanie ich pod indywidualne wymagania każdego klienta. Zakład pracy ponadto posiada Certyfikat ISO 9001, co jest bezpośrednim potwierdzeniem zarówno jakości oferowanych towarów jak i również dbałości o dobro klienta.

W dzisiejszych czasach przedsiębiorstwo jest wiodącym producentem klejów w Polsce. Dzięki 2 zakładom produkcyjnym o dobrej jakości urządzeniach do produkcji, wymagania każdego klienta, zarówno jakościowe, ilościowe jak i również serwisowe bez wątpienia zostaną odpowiednio zaspokojone. Od 2014 przedsiębiorstwo należy do firmy SOUDAL – wiodącego, światowego, producenta mas uszczelniających, klejów i również innych wyrobów chemicznych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 92 (ostatnio: 04.02.2023 07:53:01)

Podlinkuj wpis: