15 maja 2021

Kursy masażu dofinansowane

By szkola
Kursy masażu dofinansowane

Centrum Szkoleniowe Bio-Mas to miejsce, w jakim możecie uzyskać nowe umiejętności. To także placówka szkoleniowa, gdzie pod okiem ekspertów możecie pogłębić do takiej pory posiadane umiejętności zawodowe. Zachęcamy do niniejszego, by poznać całkowitą ofertę edukacyjną, którą kierujemy dokładnie do wszystkich osób. Organizujemy autorskie szkolenia oraz warsztaty z zakresu różnorodnych form masażu. Weźcie także udział w szkoleniach kosmetycznych, jakie jeszcze odszukacie w naszej ofercie.
Szkoła masażu dba o to, żeby wszystkie kursy odbywały się w małej, kameralnej grupie, maksymalnie 6osobowej. Dzięki niniejszemu wszyscy są w stanie więcej się nauczyć, a sam prowadzący jest w stanie więcej czasu poświęcić własnym kursantom.
W ofercie Bio-Mas mieści się: kurs masażu ciążowego, kurs masażu Shantala, zabiegi SPA&Wellness, masaż stemplami ziołowymi, kurs drenażu limfatycznego, szkolenia zabieg ultradźwiękami, kurs liposukcji ultradźwiękowej, kurs pedicure i jeszcze wiele innych. Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 11.03.2023 13:15:53)

Podlinkuj wpis: