3 listopada 2020

Klejenie opakowań Łódź

By szkola
Klejenie opakowań Łódź

Strona internetowa inexdruk.pl oferuje usługi drukarskie i również rozwiązania poligraficzne.

Klienci mogą liczyć na wybór usług realizowanych przez firmę. Przedsiębiorstwa chcące pracować z przedsiębiorstwem o ustabilizowanej pozycji, ceniącej wartości i również będącej świadomą wysokim wymaganiom jakie rynek stawia, powinny postawić na inexdruk.pl

Poza tym podmiot posiada własne studio projektowe i również DTP/CTP, co zadowoli klientów, mogących powierzyć realizację całych projektów jednemu zakładowi. Ciągłe rozwijanie kompetencji idzie w parze z pracą na zaawansowanym, sprawdzonym sprzęcie. Zaplecze składa się z innowacyjnych maszyn, spełniających normę ISO 9001: 2015- 10 dla usług poligraficznych, i UE 1935 dla opakowań do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Między usług znajdują się ulotki medyczne – ich druk, projektowanie, i uszlachetnianie, mające na celu nadanie dodatkowych cech. Warto zapoznać się z pełną propozycją w biurze obsługi klienta dostępnym przez kontakt telefoniczny i również przez e-mail.

Druk opakowań to kolejna usługa dostępna również w połączeniu z tłoczeniem znaków Braille’a na nich, bądź też z usługami wielopunktowej sklejarki będącej w stanie, przeprowadzić produkcję wymyślnych kartonów różnej wielkości.

Doświadczenie zdobywane od 1993 roku, pozwoliło firmie na zdobycie dużego uznania i również kompetencji przekładających się na jakość usług na następne lata. Inexdruk prowadzi aktywność obejmującą współprace lecz i z klientami rodzimymi, lecz również z zagranicznymi.

Po więcej informacji i również niezbędne dane kontaktowe wejdź na inexdruk.pl


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 60 (ostatnio: 11.06.2023 03:50:26)

Podlinkuj wpis: