4 lipca 2020

Geodezja

By szkola
Geodezja

Proponujemy Państwu najlepsze usługi geodezyjne, głównie mapy geodezyjne na rynku. Prace przez nas realizowane związane są geodezją, a a w szczególności pomiarami geodezyjnymi. Realizujemy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak a także przedsiębiorców a także instytucji. Nasza spółka ma przeszło 20-letnią tradycję, co gwarantuje, że zadowolenie klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Nasza działalność opiera się m.in. na pomiarach do celów projektowych, wytyczenia a także inwentaryzacji powykonawczej obiektów naziemnych, nadziemnych i również urządzeń infrastruktury technicznej, a także przygotowywaniem materiałów do celów prawnych. Na dodatek, zajmujemy się także podziałami a także rozgraniczeniami nieruchomości a także wytyczaniem budowli.

Jedną z głównych prac realizowanych przez naszą firmę jest przygotowywanie map geodezyjnych dla celów projektowych, sytuacyjno – wysokościowych, do celów prawnych i również gospodarcze. Przy tworzeniu map zwracamy uwagę na każdy najmniejszy detal, wobec czego opracowywane przez nas mapy cechują się niezwykłą starannością a także dokładnością. Do zakresu naszej działalności powinno się także bez liku innych zadań z zakresu geodezji, kartografii, fotogrametrii a także teledetekcji.

Podstawą naszej firmy jest zadowolenie klienta, toteż prace nasze wykonywane są z zachowaniem terminowości a także należytej staranności. Kompetencja to dla nas kanwa, wobec czego w trakcie wykonywanych prac zwracamy uwagę na każdy detal a także wskazówki klienta. Cechuje nas wyobraźnia przestrzenna, a nasi kontrahenci w większości wypadków do nas wracają.

Na dodatek, cechą charakterystyczną naszego przedsiębiorstwa jest konkurencyjność cen, co sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych firm geodezyjnych na rynku.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 28 (ostatnio: 03.01.2023 16:11:15)

Podlinkuj wpis: