3 listopada 2020

Drukarki przemysłowe

By szkola
Drukarki przemysłowe

ABS-JET to powstała w 2001 roku kompetentna, małopolska firma mająca własny sklep ecommerce. Oferuje szczególnie drukarki przemysłowe (CIJ, DOD, HiRes).
Oprócz tego, realizuje usługę w postaci serwisu takich drukarek, oraz trudni się dostawą różnego typu doskonałej jakości kompatybilnych i oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Zresztą także: części zamiennych i akcesoriów Wśród nich są m.in.: stojaki, stoliki, uchwyty, zmywacz do etykiet i systemy wizyjne. Przybory mogą być dostępne zarówno w wersji standardowej, jak i na zamówienie indywidualne.

ABS-JET jest także autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem marek: KGK JET, IkonMac i Saturn. To nie wszystko. Ponadto jest producentem pewnego, specjalistycznego środka myjąco-odtłuszczającego. Ma on zwiewny aromat pomarańczy i służy oczywiście do dokładnego usuwania klejów na gorąco, a nawet do zmywania wałków etykieciarek i smarów czy smoły. W ofercie sklepu każdy klient znajdzie nadal nadzwyczajnie doskonałej jakości najróżniejsze

środki czystości i kosmetyki marek Stoko Skin Care i Americol BV,

Trzeba wspomnieć, że od 2011 roku przedsiębiorstwo wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2008. A oprócz tego cały czas udoskonala własne towary. Aby zakupić dany towar, np. drukarki przemysłowe, basta się zalogować, na później ukończyć poszczególne kroki. Odbywa się to w zgrzebny wyjście. Strona sklep.absjet.pl jest przejrzysta i nie ma mowy, że ktoś się w niej pogubi. Można także na niej dotrzeć na bardzo ciekawe promocje. Chociaż w razie jakichkolwiek pytań, można napisać czy też zadzwonić.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 213 (ostatnio: 03.01.2023 16:38:42)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 01.04.2016 19:27:56)

Podlinkuj wpis: