30 listopada 2020

Drukarki przemysłowe

By szkola
Drukarki przemysłowe

Przedsiębiorstwo ABS-JET Service to firma, która od 2001 roku oferuje drukarki przemysłowe, oraz ich serwis. Co więcej dostarcza wszelkiego gatunku bardzo najlepszej klasy kompatybilne a także oryginalne materiały eksploatacyjne. Każdy klient na stronie: Absjet.pl znajdzie również części zamienne a także rozmaite przyrządy. Są one dostępne zarówno w wersji standardowej, jak a także na specjalne zamówienie. Należą do nich m.in.: stojaki, stoliki, uchwyty, przenośniki, etykieciarki a także systemy wizyjne.

Firma ta jest również autoryzowanym a także jedynym dystrybutorem takich marek, jak: KGK JET, IkonMac a oprócz tego Saturn. Produkuje dodatkowo środek myjąco-odtłuszczający dla przemysłu o delikatnym aromacie pomarańczy CC/Natur Orange Solvent (PRO a także STRONG). Taki zmywacz do etykiet jest bardzo potrzebny. Usuwa bez problemu kleje a także etykiety. Toteż dobrze zastępuje typowe rozpuszczalniki, które są na bazie chloru a oprócz tego parafiny. W przedsiębiorstwie nie brakuje także najlepszej klasy środków czystości czy kosmetyków dla pracowników (są to marki: Stoko Skin Care a oprócz tego Americol BV). Rozleglą, pełną propozycję asortymentu każdy znajdzie na stronie: www.sklep.absjet.pl. Wypada dodać, że od 2011 roku ABS-JET wdrożył Architektura Zarządzania Jakością, który jest w stu procentach zgodny z normą ISO 9001:2008.

Jeżeli chodzi o wspomniany artykuł, jakim jest zmywacz do etykiet, to z powodzeniem jest jego osoba wykorzystywany do mycia a oprócz tego konserwacji urządzeń drukujących. Ważne, że nie uszkadza jego osoba większości powierzchni. Jest bezpieczny dla metali, plastików, materiałów ceramicznych czy akryli, betonu, cegły, kamienia, szkła, drewna, a nawet żywic utwardzonych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 43 (ostatnio: 04.02.2023 06:17:37)

Podlinkuj wpis: